| Bitzzzz a întrebat:

Saluthappy

de cand m.am certat cu prietenul meu nu stiu ce se intampla cu minecrying

nu mai suport p nimeni, plang mereucrying

oare ce sa faccryingcryingcrying jur ca numai potcrying

4 răspunsuri:
| alylove15 a răspuns:

Incearca sa te impaci cu el... spune-i ca il vrei inapoi...ca altfel o sa il uiti fft greu si o sa iti treaca supararea intr-o perioada mai lunga de timp.

| Aly28 a răspuns:

Buna:0
probabil treci printr-o depresie
cred ca cel mai bine ar fi sa nu te inchizi in casa pentru ca asa te vei gandi decat la el.
vb pe mess/telefon cu prietene,iesi pe afara,asculta muzica, uita-te la filme/tv
dupa o furtuna sa stii ca vine mereu soarele, si Dumnezeu e mereu alaturi de tine
mult succes
bye:*

| Garffield a răspuns:

Buna!

Asa sunt unii baieti, porci. (Scuze) Nu mai plange, citeste o carte, uita-te la o comedie, citeste bancuri, capul sus! Vorbeste cu cineva. NU STA IN CASA! Incearca sa comunci, daca te inchizi in carapace nu faci nimic. Totusi, este doar o cearta, fii optimista! In viata nu avem doar trandafiri, flocicele si altele. Sunt si perioade grele, dar putem trece peste! Daca suntem curajoase! Fii serioasa, trebuie sa le aratam la baieti ca suntem puternice. Nu te lasa calcata in piciore. Fii tare!

Sper ca te-am ajutat. happy

| curioasa01 a răspuns:

Peste maxim 2 zile trece şi atunci ai să te împaci cu el.