| xXDuR3xX a întrebat:

Salut.De ceva timp imi place de o fata. Si nu stiu cum sa incep sa discut cu ea despre o relatie.O iubes tare mult.Doar daca cineva ma ajuta ii multumesc:!

Răspuns Câştigător
| Dianaa0Xd a răspuns:

Pai 1. sa nu fi plictisitor adica exista multi baieti care vb cu o fata pe net si nu au ce sa ii mai spuna si zic eee zi si tu ceva e cel MAI ENERVANT LUCRU CREDEMA CA SANT SI YO FATA.
2. vb mereu cu ea si face 2 face si pe mess si daca ii spui pe mess ca o placi si asa spune-i asta si face2face sa nu va intalniti si sa te comporti de parca nu sa intanplat nimic si nu i-ai zis nimic e foarte enervant!
3. fii romantic spune-i ca e frumoasa trimitei inimioare pe chat fi dragut cu ea fa-o sa se simpta bine cu tine si sa rada happy
4. sa ai incredere in tine ca o sa poti reusi si sa nu te gandesti negativ!
5. daca prieteni tai sa comporta urat cu fetele nu te comporta si tu la fel in prasma ei e forate urat gestul asta si o sa creada ca esti nesimtit.

| xXDuR3xX explică (pentru Dianaa0Xd):

Mersi foarte mult!

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

O fata se cucereste in vederea unei relatii. Daca ea te place, atunci accepta sa fie curtata. Daca nu, nu.

| ShadowGhost a răspuns:

Pai,cheam-o undeva afara si vorbiti despre ceva amuzant iar dupa vorbiti despre relati, cu cine a fost si pe urma de cine ii place, si ai sansa sa ii spui atunci. Poti sa ii spui si pe mess daca vrei, dar ar fi mai dragut undeva in parc.Parerea mea de fata.Bafta:*

| MRDenis a răspuns:

Pai in primul rand fii si tu putin ma in centrul atentie, ca ea sa observe asta.
In al doilea rand ar trebuie sa vada ca iti place de ea, adica sa te dai mai pe langa ea.[si asa poti realiza o prietenie ma stransa].
Iti spun asta pentru o stiu din propria initiativa happy
Sper ca te-am ajutat si bafta! [fundita?!]

| MRDenis a răspuns:

Pai in primul rand bagate mai in centrul atentie pentru ca ea sa observe asta.
In al doilea rand date si tu mai langa ea, adica vorbeste cu ea una alta.
Adica ceva gen subiecte scoala, ce a mai facut, etc.
Si o sa vezi ca va functiona, o stiu din propria initiativa.winking
Sper ca te-am ajutat si bafta! big grin