| KolG a întrebat:

este o fata care am auzit ca ma place, as vrea sa vb cu ea dar nu stiu cum sa incep sa discut cu ea...sa ii demonstrez ca si eu o plac. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| sergiulion2001 a răspuns:

Man,intra in discutie asanerduna (cum o cheama pe fata)!(ea iti va raspunde buna)
-Auzi..cred ca vreau sa iti spun ceva(ea va fi foarte emotionata)
-Am auzit ca ma placi, este adevarat, dar fi sincera pentru ca vreau sa iti dau un raspuns in functie de raspunsul dat de tine(daca ea va zice da tu spui ce vrei, daca spune nu, atunci daca e frumoasa ii spui-Sa sti ca raspunsul era ca...(spune ceva la intamplare dar amuzant) iar veti fi iar prieteni)

5 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Cum discuți cu fiecare persoană. Întâi vă cunoașteți mai bine.

| Oana92 a răspuns:

Mergi la ea si intreab-o pur si simplu ce face, cum a fost ziua ei, etc. Incearca sa legi o relatie cu ea, apoi invit-o in oras.

| Ancient a răspuns:

Nu mai citi basmele scrise de ceilalţi. Doar spune-i bună.
Nu trebuie să mergi cu romane învăţate de acasă. Salut-o. Atât. Apoi lasă-te purtat de val.

| KolG explică:

Dar dupa ce zice da, sunt sigur ca va zice da, dupa, ce sa discut cu ea asta m-ar interesa...despre ce ( fara sucuri si oras etc.)

| Ry0010 a răspuns:

Intra pe fb si vorbeste cu ea, apoi invit-o la un suc si dupa o intrebi daca ar vrea sa fie cu tine. Dar pana sa mergeti la suc sa vorbesti cam cel putin 3 zile cu ea. Incearca sa vorbesti cu ea si in realitate daca nu esti rusinos. SUCCES happy