| jon22 a întrebat:

FUNDA.Am si eu o problema cu ejaculare.De ceva timp am observat o sensibilitate la nivelul penisului ma excit foarte repede si ejaculez. Ceva remedii naturiste sau sfaturi? Pana acum am incercat o luna Ginseng Siberian.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Paix a răspuns:

Nu are nimic, dar nu foarte mult la o anumita varsta e normal, n-ai ce face.
Daca vrei sa rezisti la un act sexual, si n uvrei sa te faci de ras cu o fata, si vrei sa "duci " cat mai mult, aia este altceva, stiu unele metode bune pentru asta.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| 12faly56 a răspuns:

Daca nu iti este rusine du-te la orice centru plafar si vei primi ajutor naturist