| mihai9511 a întrebat:

Salut.De curand am avut un contact sexual cu prietena mea, insa nu a fost unul total, adica nu am introdus tot penisul in vaginul ei.Am 2 intrebari: mai este ea virgina daca doar jumatate din penis a intrat? eu simteam un baraj si nu mai putea intra, prin urmare cred ca este virgina.Si a doua: Este vreo sansa ca ea sa ramana insarcinata tinand cont ca nu am ejaculat?

4 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Pe jumatate mai e virgina. Cand o sa intre trei sferturi o sa-i ramana mai 1 sfert de virginitate. Deci, cam asa merge treaba.

| butterfly27 a răspuns:

Pai nu ai dezvirginat-o de tot. Poate data viitoare. Daca nu ai ejaculat nu cred ca ar avea de ce sa ramana.:*

| adryana_6040 a răspuns:

1.Nu mai e virgina.2.Nu are sanse sa ramana insarcinata stai linistit.

| zeyaЁПТ a răspuns:

Pai depinde daca ea a singerat numai este virgina. posibil daca nu ati folosit prezervativul happy