| mihai9511 a întrebat:

Salut.De curand am avut un contact sexual cu prietena mea, insa nu a fost unul total, adica nu am introdus tot penisul in vaginul ei.Am 2 intrebari: mai este ea virgina daca doar jumatate din penis a intrat? eu simteam un baraj si nu mai putea intra, prin urmare cred ca este virgina.Si a doua: Este vreo sansa ca ea sa ramana insarcinata tinand cont ca nu am ejaculat.

Răspuns Câştigător
| scania124 a răspuns:

Prietene insarcinata nu are cum sa ramana daca nu ai ejaculat, dar parte cu barajul daca tu zici ca nu mai puteai intra acel baraj trebuie rupt si prin urmare ea nu mai e virgina happy

7 răspunsuri:
| Clarity a răspuns:

1. Poi daca i-a curs sange, da, daca nu probabil nu.
2. Poi daca nu ai dezvirginato nu cred ca ramane insarcinata, dar in timpul sexului mai bine te protejezi ca sa stii ca esti in sigurantawinking, cine stie ce ai chinuit-o pe prietena ta sad, o doamne laughing tongue

Răspuns utilizator avertizat
| Crat3r a răspuns:

Nu e nici o sansa sa fi ramas insarcinata. Dar de virginitate nu-s prea sigur. Depinde daca a curs sau nu sange. Bai da costa chiar atat de mult un pachet de prezervative.

| NIGhTmArE187 a răspuns:

La faza cu dezvirginarea sunt sanse 50-50. daca i-a curs sange singur nu mai e fata mare.acum depinde de fiecare fata in parte, unele au himenu` mai elastic decat altele.si daca nai ejaculat logic ca na ramas insarcinata.

| Cris_7871 a răspuns:

Daca i-a curs sange nu mai e virgina.

| unBaiatDulcik69 a răspuns:

Poate nu era virgina LOL

| mihai9511 explică:

Nu,nu i-a curs sange.