| dfcsb97 a întrebat:

de curand m-am indragostit foarte tare de o fata. azi am facut rost de idul ei de messenger si nu am vorbit foarte multe. Ce sa o intreb sau ce sa discut cu ea ca sa incerc sa fim mai apropiati pentru inceput. (am vorbit despre prieteni comuni. despre scoala, despre hobby-uri). dau funda pentru cel mai bun raspuns

5 răspunsuri:
| unnimeni a răspuns:

Filme, mancaruri preferate, relatia cu parintii sau cu fratii/surorile...
Bafta!

| Candice a răspuns:

Cati anisori ai?

| dfcsb97 explică:

| eufreak a răspuns:

Invit-o pe afara fratica, bagate pe sub pielea iei, stai mai mult timp cu ea, cheam-o la un suc, un film fa-i complimente... fa-o sa se simta speciala...

| adee_4040 a răspuns:

De ce nu incerci sa vorbiti despre un film un anumit gen de filmsmug sau nu stiu animale culori favorite profi care va scot din pepeni dezvaluiei felul in care gandesti big grin