| TyTuS_4268 a întrebat:

De revelion am fost la o petrecere si de la inceputul petreceri o fata tot se uita la mine... dupa artifici ea a sarit pe mine si m-a sarutat.Pe la ora 2 ea era in bratele mele si jumatate de ora am stat inbratisati pe la 3 ea mi-a deschis slitul. Dupa aceea am mers la separeu si am desfasurat un act sexual. De atunci tot ma streseaza sa "merg pe la ea sa ma prezinte parintilor" dar zice ca tatal sau nu a reactionat foarte bine cand a aflat vestea. Sa ma duc sau nu? dau funtita si vot

Răspuns Câştigător
| NebunaDupaRobert a răspuns:

Parerea mea e ca. cam sa garbit fetita adica nici nu tea cunoscut bine si deja a sarit pe tine si ati facut si... na nu stiu ce sa zic daca trebuie sa te duci la taticul ei tatii pot fii uneori naa...

7 răspunsuri:
| ELLSSA a răspuns:

Daca doresti o relatie serioasa cu ea mergi sa te prezinte parintilor ei. S-a cam grabit fetiscana asta... oare de ce atata graba?

| anaid a răspuns:

laughing nu m`ar mira ca in doua zile sa iti spuna ca vei fi tatic.
E nebuna! Scapa de ea!

| NebunaDupaRobert a răspuns:

Parerea mea e ca nu trebuie sa te duci daca vrei sa nu ajungi la spital

| alexutza697595 a răspuns:

Daca o iubesti si simti ceva pentru ea du-te. Daca nu, inseamna ca ai avut doar o aventura, si asta va crede si ea, si poate o sa ai probleme cu taicasu ca i-ai ranit fetita... faci ce vrei si ce simti.

| SweetGirl_9963 a răspuns:

Crede-ma, mai bine nu te duce, ca e nebuna daca dupa cateva ora dupa ca tea vazut a vrt sa faceti sex. da ma rog faci ce vrei ca e viata ta

| UNHleaSHD a răspuns:

Stai dracu acasa

| bella_8472 a răspuns:

Parerea mea e ca fata era cam obsedata (nu stiu daca asta ii cuvantu potrivit da altu nu imi vine). Te sfatuiesc sa iti asculti inima si sa faci ce iti spune ea. Cateodata e mai bine sa mergi pe instinct. happy