| iiLeexyii a întrebat:

Buna tuturor. Eu dau o petrecere de revelion cand parintii nu sunt acasa. Am invitat 2 copii cu tot cu mine si nu stiu ce putem juca. Imi puteti da niste sfaturi dar sa ne jucam cu tot corpul nu numai cu mainile. imi puteti da niste sfaturi super? Dau funtita! big grin

Răspuns Câştigător
| R1pstar a răspuns:

Pai dacca nu dai ancearca sai convingi sa joace jocu ala dacal ai cand unu anvarte si trebuie sa pui picioru mana pe cercuri an culori am uitat cum se cheama sau un joc te mima alceva nu prea aveti

3 răspunsuri:
| R1pstar a răspuns:

An primul rand c e petrecerei aia cu 2 prieteni

| iiLeexyii explică (pentru R1pstar):

Pai nu prea pot da de altii!sad

| iiLeexyii explică (pentru R1pstar):

Pai nu prea dau de altii!sad

| R1pstar a răspuns (pentru iiLeexyii):

Pai dacca nu dai ancearca sai convingi sa joace jocu ala dacal ai cand unu anvarte si trebuie sa pui picioru mana pe cercuri an culori am uitat cum se cheama sau un joc te mima alceva nu prea aveti