| Andrei_2665 a întrebat:

Salut, de vreo 2 saptamani vorbeam cu o fata, o plac, parea ca si ea ma place.Luni ea si-a gasit un "iubit" si cateodata pare mai distanta, alta data ne intelegem ca inainte, nu stiu ce sa mai cred.
Recent, un amic mi-a spus ca sa merg cu el si cu prietena lui la o intalnire, deoarece prietena isi aduce si sora cu ea.
Nu stiu ce sa fac, eu inca o plac pe fata, si nu as vrea sa imi gasesc o iubita. straight face

Răspuns Câştigător
| consiliera a răspuns:

Ea daca si-a gasit pe altcineva nu prea vad sa mai incapi si tu intre ei.Mergi inainte.Depaseste momentul.

1 răspuns:
| Frumushica96 a răspuns:

Pai daca ea a trecut mai departe treci si tu peste asta si cauta-ti si tu o prietena ca nu stii nici o data poate ca daca o faci geloasa s-ar putea sa sara direct in bratele tale dar daca ea nu te palce soarta nu mai ai ce face dar oricum mult succes in continuare si multi pupicikiss