| Gogoasa24 a întrebat:

Salut deci am înțeles problema, din cauza ca m-am uitat prea mult la filme porno și maturbat în exces creierul cam în cât o sa își revină și o sa ma excite din nou fetele?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Se pare ca in cazul tau problema amintita, cea cu care te confrunti de o anumita perioada de timp, exista numai la nivel cerebral fiind de fapt o problema pur si simplu psihico-mintala, deci NU fizica si nici medicala. Poate ca o anumita perioada de abstinenta sa te ajute in a-ti recapata starea avuta cu ceva timp mai inainte. Sanatate!

2 răspunsuri:
| Gogoasa24 explică:

Vreau sa pot sa fac sex într o zi și știu ca acum am ocazia și am problema asta și nu pot.

| Gogoasa24 explică (pentru corbulalbrosu):

Da dar am și dureri în zona intima s-ar putea sa am prostatita