| Gogoasa24 a întrebat:

Salut, am o problema și am nevoie de ajutor, nu știu de ce ma excita fetele tranny si penisurile nu prea, poate fi din cauza ca m-am uitat la prea multe filme porno și masturbat și creierul s-a desensibilizat și a încercat sa găsească o metoda noua de excitare? Cum fac sa îmi revin, sentimental și emoțional sunt atras doar de fetele normale dar sunt speriat sa nu ajung gay sau bi pentru ca nu vreau asta, cum pot sa îmi revin? În trecut ma excitau doar fetele și vreau sa ma excite din nou doar fetele.

3 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Mergi la medic. Nu mai cauta sfaturi pe radio sant, ca ajungi rau pe urma.

| Gogoasa24 explică:

Când ma pup cu o fata mi se ridica dar nu ma simt excitat și coboară imediat înapoi

| Gogoasa24 explică:

Nici nu as putea sa pup un băiat sau ceva de genul