| nuamnume8329 a întrebat:

Salut, deci am o relație la distanță cu o fata de cateva luni si recent ne-am văzut si ne-am obișnuit unul cu altul, dar de cand ne-am separat din nou a început sa avem multe certuri in puțin timp si uneori sa ne comportam ciudat cum nu o faceam înainte, stie cineva cum am putea rezolva problemele astea? Mulțumesc anticipat

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| nuamnume8329 explică (pentru AMATTO):

Faza este ca ne înțelegem, doar ca ne certam din chestii stupide

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Care este tema și natura certurilor? Le poți avea și cu cineva de lângă tine. Ele au o rădăcină, caută la rădăcină.