| BomBonela a întrebat:

Salut deci eri seara prietenul meu m-a masturbat, era foarte placut, el a inceput incet apoi din ce in ce mai repede si mai tare simte-am o placere mmm, si de parca trupl imi amurtise pe citeva secunde, insa astazi ma doare putin clitorisul de ce?

Răspuns Câştigător
| Ingerash a răspuns:

Ai avut orgasm, si in momentul acela clitorisul devine foarte sensibil si te doare din cauza ca a apasat prea tare pe el in timpul orgasmului

4 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Pt ca a fost pentru prima data si a fost prea tare pentru prima masturbare...

| VaniLLaDeeJay a răspuns:

Probabil fiind prima oara sau pentru ca facea repede sau ceva in genul acum simti o oarecare durere, nu este ceva delog grav, daca te vei masturba iti va trece dar sa nu te calicesti caci daca te masturbezi prea mult se poate sa te doara din nou, faza cu amortitul se poate sa fi fost un orgasm, adica cand femeia este in punctul maxim de excitatie. nu te alarma tongue [funda]

| eurynomus a răspuns:

Daca iti dadea limbi te simteai mult mai bine ca exista si lubrefiere si nu te mai durea clitorisul

| coliflor a răspuns:

Ti-a placut "nebunico" acum sufera si tu putin, orice inceput e greu, continuarea pe cand? nimic grav stai linistita.