| Jokers666 a întrebat:

Salut! Deci eu vorbesc cu o fata si ea spune că are iubit, cum aș putea pe față aia care o plac sa o fac sa se despartă de iubitul ei si si sa ma iubească pe mine?

20 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă ea are un iubit poate avea în raport cu el, astfel.
Să fie sau formal sau sufletește logodită cu el, și atunci va refuza relația cu tine.
Sau legătura dintre ei e slabă și atunci va accepta să se întâlnească și cu tine.
O fată poate aștepta de la o relație o aventură de exemplu.
Sau poate căuta ceva mai serios. Asta se întâmplă cel mai des.
Ce înseamnă ceva mai serios. Să simtă că acel băiat e sigur pe el, pe viața lui, că nu o va părăsi pentru alta, că poate trâi cu el la termen lung. Ai asta? Inspiri încredere? Dacă da, atunci fă ce poți să te întâlnești cu ea. Și fă asta, inspiră încredere. Ea te va compara cu celălalt și va decide.

| Jokers666 explică (pentru sadrian46):

Spunea că el cu el de 10 luni

| sadrian46 a răspuns (pentru Jokers666):

Și? Cât de mult e cu el?

| Jokers666 explică (pentru sadrian46):

10 luni

| sadrian46 a răspuns (pentru Jokers666):

Și ce s-a întâmplat între ei în aceste 10 luni?

| Jokers666 explică (pentru sadrian46):

Nu stiu nu am intrebat-o

| sadrian46 a răspuns (pentru Jokers666):

Să te uiți la fundul ei, după ce o dezbraci. Dacă nu se vede ștampila nici unui bărbat pe ea, pune-o tu.
Așa se întreabă o femeie, nu ce mai faci azi, cum stai cu ciocănitul.

| Emma30555 a răspuns:

Nu funcționează asa treaba asta. Dacă ți a spus ca are prieten e clar ca nu vrea cu tine

| Floridori a răspuns:

Sa zicem ca reusesti sa gasesti o cale sa o faci sa te aleaga pe tine. Daca ea ar face asta si si-ar lasa iubitul pentru tine, nu crezi ca in viitor va face la fel si te va insela si pe tine cu altii si pana la urma
te va lasa pe tine pentru altul?

| DarthNiger a răspuns:

Pai din moment ce e in relatie cu altcineva tu nu ai ce face in acest caz, poti doar sa gasesti o alta fata care e singura sau sa astepti ca fata de care iti place sa fie disponibila ceea ce nu ai de unde sa stii cand o sa se intample acest lucru sau daca o sa se intample vreodata deci singura varianta ar fi pur si simplu sa gasesti pe altcineva, sa incerci sa strici o relatie dintre 2 persoane nu e bine, imagineaza-ti ca tu ai fi intr-o relatie cu o fata si un baiat caruia ii place de fata cu care esti incearca sa va desparta, nu cred ca ti-ar placea nu? nici tu nu ar trebui sa faci asta, crezi ca daca fata aceea o sa afle ce vrei sa faci o sa te respecte mai mult? o sa se arunce in bratele tale?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai cum, uit-o si las-o in pace. Si daca reusesti, inseamna ca e curva si altul va veni si va pune aceeasi intrebare ca tine si ti-o va fira, asa ca o sa ramai oricum fara ea cand va veni altul sa ti-o ia.

| MValentin a răspuns:

Ce ar fi daca i-ai lasa in pace?
Gândește-te daca devine iubita ta si altul o seduce si se duce cu el. Cum te-ai simti?

| TLF92 a răspuns:

Te joci cu focul, vezi sa nu te lasi manipulat de ea si sa te trezesti batut de gagicaso intr-o scara de bloc! sunt patit, dar am scapat cu mare noroc

| TLF92 a răspuns:

Stii cum e te bagi peste ciorba lu altul s-ar putea sa te arzi laughing) si la cum sunt fetele in ziua de azi te manipuleaza in asa fel incat chiar crezi ca isi va lasa prietenul pentru tine! asa ca pentru sanatatea ta sfatul meu sa iti vezi de patratica ta, sau poate cine stie esti bun pe bataierolling on the floor

| TLF92 a răspuns:

Sa nu uit sa mentionez, deci era sa o incasez nestiind ca curva are prieten, noroc ca din greseala a raspuns prietenul ei la telefon ca ma intalneam cu el la date in loc de ea big grinlaughing) dar sa mai stii ca are si prieten si sa incerci sa o cuceresti DUDE! WTF

| tzionut a răspuns:

happy intrebarea mea e chiar iti doresti asta? Hai sa facem un exercitiu de imaginatie. Vorbesti cu ea in continuare, lucrurile merg bine cu voi si rau cu actualul, se desparte si deveniti un cuplu. Cat crezi ca va dura pana cand nu face acelasi lucru cu altul si tu esti in locul tipului cu care e acum? Odata ce tipa umbla cu 2 barbati nu se termina prea curand, intotdeauna va credea ca ceea ce are e prea putin pentru potentialul ei, deci va vrea mai mult, si mai mult. Chiar crezi ca ii poti oferi ceea ce crede ca merita? Iti garantez ca nu.
Ca sfat. Cauta alta libera si fara cozi. Daca crezi ca ai o sansa cea mai rapida varianta e sa ii spui direct ca o placi si ca ai vrea sa fie alaturi de tine. Dai un termen de gandire, si o sa hotareasca singura daca merge alaturi de tine sau nu. Daca te place si ea ai o sansa sa renunte la partener pentru tine, daca nu inseamna ca doreste doaar confirmare ca e inca atragatoare si poate sa suceasca capul barbatilor. Macar sti de la inceput cum stai in loc sa pierzi inutil timpul alergand dupa o femeie care nu e interesata de tine.

| IngerasulMicut a răspuns:

Ia-ți un Merțedes dă ăla bun rău și du-o la "Oh, Ramona!"

| GheciuDaria a răspuns:

Vraja cu banana, recomand!

| Jokers666 explică (pentru GheciuDaria):

Cum e aia?

| codrinmaestruldumelor a răspuns (pentru GheciuDaria):

Ahhh, a connosseur