| Irina999 a întrebat:

Cum aş putea să-mi fac iubitul să se despartă de mine?

Răspuns Câştigător
| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 a răspuns:

Spune-i ca alt baiat te-a sarutat cand erai la o nunta/eveniment si dansai cu el si ca te-ai simtit foarte prost si ca te simti rau in legatura cu asta, si ca nu mai vrei o relatie o perioada.

11 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cauta pe altul si gata.

| FemeiaPisică a răspuns:

De ce nu îi spui pur şi simplu că vrei să te desparţi de el? Decât să îţi baţi joc de el mai bine eşti sinceră.

| KillMePlease a răspuns:

Spune-i: pa.
*sigur va functiona*

| Wøodenpints a răspuns:

Nu te mai speli. Nimeni nu stă cu o nespălată.

Răspuns utilizator avertizat
| drogh a răspuns:

Comportă-te groaznic, fă-l să nu te mai recunoască. Schimbă-te total faţă de el.

| pufulescu a răspuns:

Ia-l la misto in public, spune in gura mare ca e impotent.

| Pool77 a răspuns:

De ce nu ii spui direct motivul pentru care te desparti de el? Chiar e atat de buna minciuna?

| DarkEyesR a răspuns:

Ii spui ca nu-l mai iubesti sau ca ai stat cu el din plictiseala, idk..Mai bine ar fi sa-i spui adevarul si sa te desparti tu de el sau sa cadeti la asta de comun acord.

| Anonim8542065431139 a răspuns:

Mai degraba ii zici direct ca nu il mai iubesti, ca vrei sa te desparti de el si gata...de ce sa te complici atat? De frica? De ce ti-ar fi frica? Pana la urma nu e bau-bau, nu te mananca! Decat sa-ti bati joc de el cine stie cum, mai bine ii zici direct ca te desparti de el!

| Dimitrita_Ursu_1999 a răspuns:

Poarta-te foarte urit. Fa nebunii si da vina pe el. spune-i ca e slab in pat. minte-l, inseala-l. spune-i direct ca nu il suporti si despartate de el!