| anonim_4396 a întrebat:

SALUT. deci joi am invitat o fata in oras si vineri imi spune ca nu mai sa ca e vremea foarte urat si ca are multe teme la pregatire. ma rog nu s-a intamplat nimic dar azi dimineata am visat ce va cam ciudat, deci "stateam cu un prieten si vorbeam si de odata apare ea si ma saruta apoi pleaca fara sa zica numic " si dun pacate atunci m-am trezit.
ce ar trebui sa insemne asta
nu ar trebui sa renunt la ea, sa o mai invit odata in oras
practic nu ma pot concentra de loc dupa vis
va rog putin ajutor,

Răspuns Câştigător
| Bianca1001Bia a răspuns:

Continua incet cu ea, si cand o fi frumos afara invit'o din nou, in legatura cu visul sarutul simbolizeaza " Daca visati ca sunteti sarutat va este foarte dor de cineva foarte drag, o persoana indepartata care va impartaseste sentimentul, nu va trebui sa asteptati mult si acea persoana va aparea din nou in viata dumneavoastra, in schimba daca visati ca sarutati este semn de mare necaz, un necaz mare se va abate asupra dumneavoastra si a familiei dumneavoastra."

3 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

Da tu vezi ce urat e afara? O sa fie asa multa vreme, asteapta sa iasa soarele si intre timp vorbeste cu ea prin mesaje pe telefon sau ce folositi voi tineretu din ziua de azi.

| corbulalbrosu a răspuns:

Ca te gandesti prea mult la ea.Ca tot timpul o ai in inima si-n gand. Ca trebuie sa-ti iei inima-n dinti si sa o inviti din nou. Incearca inca o data deoarece nu ai nimic de pierdut.Succes.

| Andersann a răspuns:

Esti indragostit de ea, e ceva frumos, trebuie sa insisti, o sa dea curs avansurilor tale.