| Markusfrtt a întrebat:

A visat ca eram impreuna. In vis a aflat ca mai vorbeam cu alta fata si cand s-a trezit, plangea din cauza mea ca aflase cq vorbesc si cu alta. Ce ar putea sa insemne?

1 răspuns:
| BeardedSamurai a răspuns:

Salut, visele sunt vise, unii spun ca inseamna ceva pentru mine nu inseamna nimic, am visat ca eram cu trei colege din liceu la mine acasa si una dormea pe jos si alta cu niste prieteni de familie in alta camera si tata cu alta ( amuzant oarecum ) dar pur si simplu niste vise parerea mea, mai cunosc o fata care a avut un vis asemanator dar nimic.
Sa ai o zi placuta!