| HelpBoy a întrebat:

Salut deci sa incep cu inceputu la scoala e o fata de care imi place noi ne cunoastem de cativa ani am fost colegi de clasa dar acum la liceu nu mai suntem in fiecare pauza ma intalnesc cu ea cateodata mai vine si ma ia si de mana sa vin sa mai stau de vorba cu ea. Ce credeti ma place?

Răspuns Câştigător
| Andra_8213 a răspuns:

Daca reactioneaza asa tear lua ca un foarte bun prieten si chiar mai mult intreab`o intr-o zii in care e in dispozitie buna de vorba si intreab`o daca vrea sa faceti o lipeala

Succes:*

1 răspuns:
| Miki123 a răspuns:

Intrab-owinking