| KlaudyaPussy a întrebat:

Deci totul a inceput acum 3 luni am venit in vacanta in Romania la bunica ( de obicei locuiesc in Italia ), si m-am indragostit de un baiat, mi-a cerut sa fiu iubita lui si nu l-am refuzat =D ..Stiuca tine la mine si eu tin la el dar trebuie sa plec inapoi in Italia ..Iel zice ca ma va astepta un an pana cand ma voi intorce inapoi in vacanta aici in Romania dar nu stiu ce sa cred.
Voi ce ziceti sa continui relatia la distanta timp de un an sau sa ne daspartim acum si la anul mai vedem sa se intmpla?

Răspuns Câştigător
| Ofiintă a răspuns:

Fii serioasa! tu chiar crezi ca ala nu se va da la alte fete cat timp va fi plecat, nu-l cunosti foarte bine asadar esti libera sa faci ce vrei, cand se va intoarce veti incepe de unde ati terminat!
Numai bine!
pa, pa

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

In general relatiile la distanta rar rezinta in timp dar pentru asta poti incerca, poate va merge

Răspuns utilizator avertizat
| bbyyyyyyyy a răspuns:

Uite pai eu pana la varsta de 13 ani am locuit in Romania si mi-am facut un iubit, dupa 3 luni de relatie a trebuit sa ma mut in Germania cu familia mea sad Acum am 14 ani si cateva luni, relatia noastra inca rezista, adevarul este ca nu am stat despartiti atat de mult timp, la 2-3 luni tot ne vedem, ori vine el in Germania ori mai merg eu in Romania. Ideea este ca daca te iubeste ar reusi, doar ca poti sa ii spui ca luati o pauza anul acesta, si ca e liber sa se vada cu alte fete, iar cand te intorci poate o sa il mai placi, poate nu. Veti vedea. Mult succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine va vedeti de viata voastra si apoi va veti intalni din nou crede-ma el no sa astepte doar asabig grin

| alma17 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa faci ceea ce iti doresti cu adevarat dar cred ca ar trebui sa va continuati relatia si daca pe parcurs de o luna nu merge o terminati ca doar nu sunteti legati de glie.Bafta!

| diana99999 a răspuns:

Daca te iubeste cu adevarat,te va astepta,si nu se v-a intalni cu alte fetewinking dar daca este genul de baiat care sa nu te alinte sau sa-ti faca complimente, genul asta de dulcegarii, inseamna ca nu te iubeste asa mult. eu ti-as zice sa-l intrebi, si sa-ti promita ca nu se v-a intalni cu alta fata, sau sa-i dai papucii. tu stii cum este mai bine. dar relatiile la distanta, rezista doar daca acel cuplu isi doreste asta happy bafta :*