| Boy933 a întrebat:

Sal TPUwinking Is cu o fata de 2 ani.Eu locuiesc in Spania da m-am mutat de 5 ani cand eram mic stateam in romania. Iubita mea sta in Rom da maiksa lucreaza in Spania, la o ora de mers cu masina de casa mea.Aman2 suntem a 11-a.Eu vin in fiecare an de Paste si de Craciun in Romania si ma vad cu ea :X Ea vine in fiecare vacanta de vara in spania la maiksa si ma vede si pe mine.Stiu ca e naspa sa ne vedem o data la 4 luni dar.eu o iubesc ft mult si ea la fel plus in fiecare seara vb la tel ne vedem la web ne iubim mult. Simtim ca suntem facuti unu pentru altu si prima oara ea a tinut s ao fac cu mine. Acu intrebarea: credeti ca va merge in continuare relatia asta la distanta? Credeti ca e bine ce fac? precizez ca suntem totusi de 2 ani impreuna da inainte sa ne combinam eram amici ne-am mai vazut o stiu de 2 ani jumate.Deci merita sa continui va tine relatia la distanta?

4 răspunsuri:
| Kylexy a răspuns:

Da merita daca sentimentele sunt reciproce merita.
Dragostea nu are limita de distanta sau varsta, Mult noroc.

| yoanna11 a răspuns:

Clar, de ce sa nu mearga daca tot va iubiti atat de mult? si de ce sa nu o faci cu ea? totusi sunteti de 2 ani, si poate fata vrea ceva sa simta ca va fi cu tine pentru totdeauna prin chestia asta.Merita dar uneori "ochii nevazuti se uita" e cam greu la distanta si multe cupluri se despart pentru ca el e plecat in afara la munca.si fata sta singura mereu.si e ca si cum n-ar fi intr-o relatie. dar daca tu spui ca va iubiti atat de mult sigur ca merita.Gandeste-te inainte sa faci ceva dupa care ai putea sa regreti, gandeste-te ca o iubesti happy

| Kennedy95 a răspuns:

Eu zic sa continuati relatia chiar daca e putin distantata, poate in cazul vostru distanta va face mai mult sa va iubiti ca daca ati fi acas in fiecare zi si sa iesiti in continuu v-ati plictisi dar e bine cum faceti si continuati pana drumurile voastre va vor aduce mai aproape de odata la 4 luni

| fatadenota10 a răspuns:

CONTINUATI!
se vede ca o iubesti, ai mai multa incredere in,, Voi" si iubirea voastra.
bafta