| 0oBloodyMarryo0 a întrebat:

Salut din nou happy.Cea mai buna prietena a mea (L) a fost cu un prieten de-al meu (A) iar eu am fost cu colegul lui L (H). Sper sa intelegeti pana aici.Partea mai complicata vine acum:eu m-am despartit de H si L s-a despartit de A si s-a cuplat cu un baiat la care tine mult.A m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el si a zis ca o sa reuseasca sa ma convinga el (daca intrebati, i-am zis nu deoarece era si H de fata si doar ce ne despartisem cu 15 minute inainte de marea intrebare)...L nu il mai place pe A dar ma simt oarecum prost sa fiu cu fostul ei iubit.Dar il plac pe A.Deci daca ma mai intreaba ar trebui sa-i zic da,dar fara sa stie L sau H,sau sa refuz ca sa nu se supere prietena mea? Credeti ca va intelege situatia? Ea este tipul de fata foarte geloasa,un detaliu nementionat anterior.Ce ar trebui sa fac? Un sfat, orice...
Mersi si va pup (pe cei care-mi raspund).

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Tu nu te-ai incurcat cand ai povestit? eu m-am incurcat fara sa citesc tot.
pe scurt, daca vrei sa iubesti, iubeste, nu te opreste nimeni, dar nu cladi fericirea ta pe spinarea altuia, adica sa iubesti pe cel c are crezi ca te merita si ca nu are alte obligatii.
ma doare capuhee hee
O zi bunahappy

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Nu pot sa va inteleg pe astia care folosesc litere. nu poti sa o faci direct, ma doare si singuru neuron care il am activ

| MiruD a răspuns:

M.ai ametit un pic. A trebuit sa citesc de 2 ori ca sa pot sa inteleg happy. Cred ca nu trebuie sa te feresti de nimeni, nici de L nici de H nici de tot alfabetul tongue. Atunci cand iubesti cu adevarat nu trebuie sa iti fie nici frica nici rusine. Il iubesti si atat, indiferent ce crede x si y. Intelegi? si cu prietena ta... sa stii ca in ziua de azi trebuie sa analizezi bine "un prieten", ca sa nu se dovedeasca intr-un final ca iti este dusman, si parerea mea este ca nu are rost sa refuzi un baiat de care iti place pentru prietena ta. Daca iti este prietena adevarata nu ar trebui sa se supere ca na...asa e viata. Iar daca se supara, sa fie sanatoasa, nu ai ce face. Acum tu decizi ce vrei sa faci. Eu doar mi-am dat o parere. Te pup si eu. :*

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Asta da sex in 4 frate laughing) rolling on the floor hard, wild, phiiiii...are de toate