| anonim_4396 a întrebat:

Este vorba despre fostul. Ne-am despartit, eu fland ca nu ma mai place. Nu stiu daca e adevarat cand l-am intrebat asta a zis ca inca ma place, dar era prea tarziu, ne despartisem deja. Acum suntem doar amici. Problema este ca eu nu il mai plac, sau cel putin asa cred, in schimb il am mereu in minte. Iar el a incercat sa ma faca geloasa si nu inteleg de ce. Astept raspunsurile voastre si sper sa inteleg ceva din ce se intampla.

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

A incercat sa te faca geloasa si i-a reusit?hee heePentru ca daca i-a reusit mai simti ceva pentru el. Ce, cat, cum trebuie sa afli tu.Nimeni nu ar trebui sa te cunoasca mai bine decat te cunosti tu insuti.Intotdeauna ramai fidela propriei persoane, recunoaste ca ai gresit si fi gata sa-ti asumi consecintele

| Just4FunHD a răspuns:

Spui ca inca te gandesti la el. E ceva firesc! Esti obisnuita cu el, a fost o vreme cand si el se afla in zona ta de comfort, si va simteati bine impreuna. Acum ca numai esti cu el, organismul si inima simt asta.
Cat de probabil sa il mai placi. Nu te poti dezobisnuit asa rapid de el. Iar daa l-ai iubit cu adevarat, cat de probabil sa il mai iubesti. Nu e asa usor sa numai iubiesti o persoana iubita si sa o uiti.
Poti eventual sa va intalniti si sa discutati despre asta. O conversatie nu face rau nimanui. Asa te convingi daca te mai iubeste, daca te mai place. Daca zici ca ai aflat ca nu te mai place, sper ca ai aflat asta de la el ci nu de la persoane din exterior, altfel, nu ai de unde sa stii daca te mai palce sau nu.

| Zenithf a răspuns:

Dragoste cu forta nu poti face, si ma gandesc ca el o vazut ca tu te-ai schimbat fata de el, de aceea a renuntat la relatia voastra. Faptul ca a vrut sa te faca geloasa ma gandesc ca este o incercare de razbunare ieftina, sa te faca sa suferi asa cum a suferit si el cand i-ai dat papucii. thinking

| Euu12 a răspuns:

Buna, poate nici el nu stie ce simte pentru tine daca azi spune ca nu ii mai place si dupa spune ca ii placi... iar daca el vrea sa te faca geloasa poate vrea sa te incerce sa vada daca ti la el, sau poate chiar nu ii mai placi si nu a avut curaju sa iti spune in fata adevaru si te-a mintit...

iar daca lui ii placea de tine se impaca cu tine fie ca era sau nu prea tarziu