| Iulia_9015 a întrebat:

Am o prietena care s-a despartit de fostul ei prieten acum cateva luni iar acum fata e geloasa daca il vede cu vreo fata...si lui nu-i prea place de ea acum... el se cam da la vreo trei fete. ce sa faca? si eu ce sa fac?

3 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Sa va lasati de prostii, nu vedeti ce nehotarate sunteti? Cum puteti iubi un baiat care vrajeste trei fete deodata, fetelor? Totul mi se pare imoral, lipsit de sens, de complicat.

soothe
| soothe a răspuns:

El sa faca in asa fel incat sa se de ala mai putine; fata sa faca sa incerce sa se impace cu el daca il iubeste; tu sa faci sa incerci sa iti gasesti un rost, pentru ca stii vorba aia "cainele moare de drum lung,."

Răspuns utilizator avertizat