| anonim_4396 a întrebat:

din punctul vostru de vedere care credeti ca esti mai rapid si care este mai lent : sexul normal sau sexul oral... le practicati pe amandoua in timpul actului sexual sau va este frica de amandoua?

4 răspunsuri:
Shin
| Shin a răspuns:

Da, imi e frica de amandoua, mai ales de normal. Cand partenera are chef prea mare, ma ascund in debara laughing
Serios acum... de ce ti-ar fi frica? Pentru mine sunt amandoua la fel, nu m-am gandit la diferenta de timp pana acum, dar personal, am o legatura mai speciala cu oralulbatting eyelashes tongue
Numai bine, Shin

| canarita a răspuns:

Barbatii il prefera pe cel oral...indiferent ce te mint ei...

| oooooooo a răspuns:

La ce te referi cand spui mai rapid sau mai lent? bineinteles ca pot fi practicate amandoua, dar in ordine:oral si apoi normal.de ce ti-ar fi frica? sunt lucruri normale, pe care le faci din dragoste, cu persoana iubita.

| claudiarebecca a răspuns:

Le practic pe amandoua, impreuna, separat, sau in acelasi timp laughing si prefer sa dureze cat mai multwinking