| Focus18 a întrebat:

Salut,
Draga TPU ma poti ajuta si pe mine cu urmatoarea problema.
Vreau sa ma epilez in zona intima, deasupra si pe bilute reusesc, desi am ceva iritatii, ma bate gandul si nu stiu ce metoda sa folosesc sa ma epilez si in zona anala, vreau sa fiu ok si acolo.
Sunt barbati care se epileaza in zona aceeia sau eu sunt singurul nebun.
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| DanyDav a răspuns:

Eu din pacate sau din fericire nu am deoc par in aceste zone, dar din ce am vazut la cel mai bun prieten, chiar mi-a cerut sa-l si ajut unde nu ajungea singur, se face cu epilatorul electric chiar si pe bilute, important e ca inainte parul sa fie tuns scurt cu masima si cand face epilarea sa tina pielea intinsa pe zona respectiva.

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu cred ca mai exista barbati care se epileaza in anala.

| Andreeush a răspuns:

Încearcă cremă depilatorie.

| Goete a răspuns:

Salut. E normal sa vrei sa fi epilat in zonele sexuale; in cazul tau, si anusul fiind o zona sexuala.
Incearca depilarea laser.

| Focus18 explică (pentru Goete):

Ma epilez in zonele sexuale, dar anusul cam greu singurhappy