| Sebastian03 a întrebat:

Dupa ce ejaculez, sa zicem peste cateva minute, daca penisul imi intra in erectie, acesta incepe sa ma doara, in special in zona capului sau ma pot durea testiculele. Aceste dureri dispar daca penisul iese din erectie sau peste aproximativ 18 ore de la ejaculare. Ma poate ajuta cineva cu un remediu pentru ca pana acum, cautand pe internet, nu am gasit nici un raspuns?

5 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

După ce ejaculezi sa încerci sa urinezi și vezi pe urma dacă te mai doare ceva.

| TheGentleman a răspuns:

Te pot durea pentru că testiculele fac eforturi să producă și să se umple cu spermă. Șas-o mai moale

| cristian200313 a răspuns:

Nu are cum sa te doara daca intri in erectie...
Probabil ai ceva probleme, iti recomand sa te duci la un medic.

| FlorentinAlexandru a răspuns:

Deci problema asta o intampinam si eu si inca mai dau de ea dar sub alta forma, adica facând dus o spalam cu gel sapun si imi intra in cap iar dupa ce urinam ma ustura

| MirelPerkutia a răspuns:

Ai kronometrat kumetre?