| java12345678901211144133ytrytu78909876545 a întrebat:

Salut, după ce m-am operat se circumcizie am mai ramas cu jumătate din preput. Acesta nu poate freca zona clitorisului? Am auzit ca acolo este data plăcerea sau ceva de genul.

3 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Preputiul nu joaca nici un rol in partida de sex, el nu poate stimula clitorisul nici daca e intreg, caci face corp comun cu penisul erect decalotat. Clitorisul se poate stimula cu mana, cu gura, sau poti si sa nu il stimulezi dar prin el femeia sa simta placere, Il stimuleaza corpul barbatului, daca atinge zona, sau parul pubian.

| TheGentleman a răspuns (pentru minrest):

Adică nu poți freca penisul de clitoris? laughing)

| minrest a răspuns (pentru TheGentleman):

Ba da, si chiar e indicat. Nu mi-am propus sa dau o lista completa.