| numedemetin2 a întrebat:

Salut e bine sa te masturbezi

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este bine să faci un sport, să ai activități zilnice intelectuale, o mică/un amic.
Masturbarea conduce la insatisfacție sexuală în dormitor, adică nu mai simți nimic cu cineva lângă tine.
Pa, pa.

| a3e6u9 a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Din nefericire, drăguțo, greșești. E posibil ca masturbarea să îi ajute pe masculi să nu termine in două secunde, dar mă îndoiesc că masculul nu știe diferența dintre mână și femeie.

Aproape toți oamenii se masturbează. Dacă ai avea dreptate, aproape toți oamenii ar fi nesatisfăcuți în dormitor. Culmea, cred că bisericoasele care nu s-au masturbat în viața lor sunt cele mai scânduri în dormitor.

| Felys a răspuns:

Daca nu ai alternativa, de ce nu

| a3e6u9 a răspuns:

E sănătos. happy

| Inemes a răspuns:

Ce afirmatie laughing

| Allrc24Orthodox a răspuns:

Cu siguranta nu, e daunator fizic psihic si plus ca e si pacat mare

| D3vilAngel a răspuns:

Daca esti copil mai bine te masturbezi decat sa faci sex
Funda?