| cosminache a întrebat:

E o fata de care imi place, dar nu sunt prea sigur cum sa incep o conversatie cu ea pe Facebook (pentru ca nu am vorbit in viata reala) si sa o mentin, pentru ca nu prea ma cunoaste, dar chiar vreau sa fiu cu ea. Amandoi suntem rockeri btw...

2 răspunsuri:
| ZORRA a răspuns:

Intreab-o si tu de niste concerte de muzica rock sau invit-o la un concert rock

| neutrino a răspuns:

Daca amandoi sunteti rockeri, atunci este suficient: invita fata la un suc si planificati la ce concert rock veti merge.