| anonim_4396 a întrebat:

Eri am facut sex cu prietenul meu si cind ma uit eram toata de singe, mentionez ca trebuia sa imi vina menstruatia. Cind m-am trezit azi nu mi-a venit menstruatia? Ajutati-ma va rog cu un raspuns. Ce poate fi?

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Pare o sangerare provocata de contactul sexual. Cel mai adesea, aceaste sangerari se datoreaza unei rani pe col si sunt un mare semnal de alarma. Trebuei sa te vada ginecologul tau cat mai repede, ca sa poata depista exact locul de unde ai sangerat (daca este pe col, trebuie o biopsie a acelei leziuni).

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și de unde sângerarea?
Ori s-a oprit pe fond hormonal/emoțional sau deflorare!
Pa, pa.

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Dar ce, ati facut sex cu o drujbă?

| seppuku a răspuns (pentru GoodGuyOviCONTSUSPENDAT):

Prietene deci mai facut sa rad de m-am tavalitrolling on the floor.

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Cum? Reformuleaza ca nu se intelege.
Vrei sa spui '' Nu, eram virgina'' sau '' Nu eram vorgina''?
Adica erai sau nu virgina? Raspunde cu DA sau NU sa inteleaga si populatia, plz.

| iloveunicorns a răspuns:

Erai virgina? Dacă erai, te-ai dezvirginat.

| seppuku a răspuns:

O sa-ti vina nu iti face griji, s-a dereglat un pic din cauza ca a-ti facut sex in ultima zi. Ceau!

| kamitza a răspuns:

Erai virgina?

| Ruxyytza a răspuns:

Te-ai dezvirginat