| best112 a întrebat:

Salut este adevarat ca fetele tind sa se cupleze cu baieti înalți?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

DA, este la fel de adevarata aceasta parere/presupunere cu cea conform careia acestia neaparat trebuie sa fie in mod obligatoriu; bruneti si cu ochi albastri. big grin

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Involuntar o fata simte atractie fata de un barbat inalt asta are ca explicatie evolutia omului cand femeile alegeau vanatori cei mai buni sau aia le alegeau pe ele in orice caz un vanator inalt avea o putere mai mare, vedea mai bine prada /vanatul si avea mai mult testosteron era mai violent mai alfa ca restul, http://dorianfurtuna.com/instincte/de-ce-baietii-rai-au-succes-la-fete

| deeeaqq a răspuns:

Hadevărat

| Necunoscut112 a răspuns:

Logic, da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu in cazul tuturor, adica o fata de 1, 50 nu se va uita dupa 1, 80, nu?!

| Catwomen123456 a răspuns:

Da. Fiindca unele fete se simt mai insiguranță cu baieti înalți

| SugarHeart a răspuns:

In general da.Adica baieti mai inalti decat ele, ca ar fi ciudat sa fie invers.
Dar fiecare are gusturile luiwinking