| alexalx1234 a întrebat:

Credeti ca fetele vor baieti inalti de 2 metri? Nu vreau raspunsuri rautacioase.

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu,si sa ofere siguranta, atractie fizica, sa fie un mascul ignorant, indiferent si popular, smecher

| Violleta2022 a răspuns:

Da, cu cat baiatul este mai inalt, cu atat mi se pare mai atractiv.
Ma rog, asta este parerea mea si ca atare, m-am maritat cu unul care are 1.94m.

| siriusblack98 a răspuns:

Un lucru cert este ca vor baieti mai inalti decat ele din ce am observant si mi s-a spus. Daca esti mai scund sau ai aceeasi inaltime, sansele sa o combini pe una sunt teribil de mici in ziua de azi.Pretentiile sunt la cote alarmante.

| alexalx1234 explică (pentru siriusblack98):

Crede-ma ca nu vor baieti mai inalti ca ele. Am prieteni mai scunzi ca mine si ei au avut o gramada de iubite, iar eu chiar daca am 2m nu am reusit sa ma combin cu niciuna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu chiar, doar minim 180cm. 80. 000euro si 18cm

| FruttiFresh300 a răspuns:

1,80 maxim 1, 85 ar fi ideal, pentru că nu aș vrea să fim Stan și Bran. Ar fi 15 cm între noi și consider că e destul.
2m e mult, dar cine știe ce zână de 1, 80 găsești happy

| alexalx1234 explică (pentru FruttiFresh300):

Nu gasesc niciuna stai linistita. Daca 2m e deja prea mult...

| Anabela777 a răspuns:

2 metri e prea mult deja. Si depinde de fata. Spre exemplu mie imi plac barbatii inalti de 180 cm-190 cm, dar altele nu au aceleasi gusturi ca mine.

| alexalx1234 explică (pentru Anabela777):

E clar. Nu voi gasi niciuna pentru mine

| Anabela777 a răspuns (pentru alexalx1234):

Nu te ambala chiar asa. Nu e ca si cand maine ti se sfarseste viata si nu ti-ai gasit jumatatea.

| alexalx1234 explică (pentru Anabela777):

Nu se stie cand poate muri cineva. Poate fi chiar maine sau poimaine sau oricand

| smihai23 a răspuns:

Fiecare cu preferințele ei. Unora li se par atractivi baietii de 170-180 cm, altora mai mici, tine stric de persoană.