| alecsandrabubz09 a întrebat:

Pentru baieti: Este adevarat ca baietii inalti prefera fetele mai micute?

7 răspunsuri:
| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Da,normal.Doar nu mai mari decât ei.

| lpavel a răspuns:

Nu conteaza inaltimea, numai sa nu fie mai inalta decat el! happy

| Dariusuu a răspuns:

Nu tocmai.

| drogh a răspuns:

Depinde de fiecare băiat. Poate altul doreşte o fată la aceiaşi înălţime ca a lui, altul poate mai mică. Toţi au preferinţe...

| BiTW a răspuns:

Nu, nu pun accent pe fizic. Sunt alte aspecte mult mai importante, pentru mine cel puțin.

| alecsandrabubz09 explică:

Am pus intrebarea ca sa aud parerea baietilor printr'un simplu da sau nu- daca aveti alte pareri nu le lasati, nu ma inetereseaza happy

| AleX2700 a răspuns:

Personal da ( par mai dragute)