| Edy_9245 a întrebat:

Este normal ca la varsta de 16 ani, penisul nefiind in erectie sa fie de 3-4 cm, iar cand este in erectie sa ajunga la 18-19 cm?

5 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Hai sa-ti zic ceva..ca vad ca esti obsedat de ideea de a o avea de juma de metru happy femeile apreciaza actul de calitate si priceperea in manuirea lui, mai putin marimea. cu mici exceptii, adica sa nu fie de 12 cm. dar totusi..mare nu inseamna si buna.

| Balauru34 a răspuns (pentru Alexandru0007):

Un ****laughing) daca o ai mica poti s-o tai n ai ce sa mai faci nu exista "daca o am mica sau potrivita si stiu ce sa fac cu ea e de bine?" Nu Tata ai stalp telegrafic in pantaloni vine si a2-a oara femeia te roaga ea, daca stai cu dopu de sampanie de 15 cm n ai ce sa faci

suntserios
| suntserios a răspuns:

19 cm? vezi ca nu se masoara de la anus

| corbulalbrosu a răspuns:

O atat ne mare diferenta intre starea normala, adica cea flasca si cea in erectie a unui penis este anormala, si ca atare NU prea poate exista, dar daca totusi cele 2 masuratori sunt corecte si reale este o situatie oarecum inexplicabila. Deci se poate aprecia/considera ca fiind ceva anormal. big grin

| Andreiutza2169 a răspuns:

Fostului meu prieten i-a crescut o girafa in loc de penis, asa ca ai grija!