| anonim_4396 a întrebat:

La ce varsta se decaloteaza penisul cand e in erectie?

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Indiferent de cate ori vei repeta aceasta intrebare, trebuie sa stii ca un penis SANATOS si neafectat de FIMOZA se decaloteaza complet, fara nicio piedica sau vreo problema cel mai tarziu dupa implinirea varstei de 5-7 ani. Daca ai varsta mai mare de 7 ani si penisul tau NU se decaloteaza dupa ce intra in erectie, inseamna ca este afectat intr-o oarecare masura de asa numita FIMOZA. Medicul urolog este cel care poate determina gradul de afectare al penisului in urma unei simple consultatii vizuale. SanatatE!

| Boss_Ionut_1999 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Bro, nu mai spune prosti, penisul nu o sa se decaloteze niciodata singur, poti sa iti tragi pielea aia in jos la 7 ani sau la 16 makes no difference, da o sa te doara mai mult la 16, sau mai bine spus o sa fie mai greu, sunt persoane care au 20 de ani si mai mult si isi incep misiunea de decalotare