| maxpaynelol a întrebat:

Este normal sa am penisul de 15 cm in erectie la vârsta de 14 ani?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

DA, fiindca lungimea penisului tau care in erectie masoara 15 cm, poate fi considerata ca fiind o marime/dimensiune care se poate aprecia ca fiind PERFECT NORMALA la varsta ta. Multa sanatate!

17 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca si retardata de LexiEla a dat un raspuns afirmativ si aprobator, inseamna ca te poti considera satisfacut. happy

| Emilian65 a răspuns:

Da, este normal.

| mentholinks a răspuns:

E prea mare.

| LexiEla a răspuns:

Da, e bine

| Anonim34231 a răspuns:

Ce **** veniti cu intrebari de genu asta ma? aveti in pnm 12 ani si veniti cu intrebari daca e normal sa aveti penisul marime X. eu la varsta voastra habar nu aveam ce **** e penis. eram concentrat doar pe jucarii. doamne, la 13-14 va masurati penisurile.

| teo530 a răspuns (pentru Anonim34231):

Intai invata sa citesti ca are 14 ani nu 12, ce te intereseaza pe tine ce intrebari pune daca nu mai intra deloc pe intrebare, daca tu la varsta lui te juvai cu puta in nisip crezi ca el trebuie sa fie asa fraier ca tine.Si este destul de bine ca si marime

| Anonim34231 a răspuns (pentru teo530):

Si ce *** rezolva ma daca isi stie dimensiunea?! ce poate sa faca cu puta lui la varsta aia? Hai sa le permitem sa se uite la filme porno la varsta de 14 ani nu? Si dupa se trezesc la 18 - 20 ani ca nu li se mai scoala puta

| teo530 a răspuns (pentru Anonim34231):

Nu i se intampla nmq daca se uita la filme porno nici de la 8 ani si nici daca se face labar de la 13 ani i se scoala cand vrea el stai tu linistit

| Anonim34231 a răspuns (pentru teo530):

Hai sa mori tu, si atunci impotenta de unde vine?

| teo530 a răspuns (pentru Anonim34231):

Cu siguranta nu de acolo

| Anonim34231 a răspuns (pentru teo530):

Da de unde bai pusti de 16 ani?

| teo530 a răspuns (pentru Anonim34231):

Bravo mi-ai ghicit varsta sau te-ai uitat pe profilul meu, ma rog, am tras si eu cu ochiul pe profilul de pe TPU si am vazut ca ai raspuns deja la o intrebare de acest gen:"14 cm la 13 ani" iar raspunsul tau a fost:"la varsta ta eu aveam 26", deci se pare ca si tu o masurai dar nu ai vrut sa ne spui.Cam mare mai pentru varsta aia dar parca ziceai ca nu stiai ce e aia si erai concentrat pe jucarii.Iti propun ceva:ia-ti fitele si pleaca ca ai primit un rect iar ca sa nu fii suparat du-te si mai concentrezate pe jucarii sau poate ti-o mai masori sa vezi daca a mai crescut de la 26 cm laughing))

| Anonim34231 a răspuns (pentru teo530):

Nu trebuie sa intru pe profilul tau sa imi dau seama ca ai 16 anisori. stai cam prost cu ratiunea. uitate la numele tau.
nu are rost sa intru mai "adanc" cu subiectul asta ca ai 16 ani.

| teo530 a răspuns (pentru Anonim34231):

Bravo stii sa calculezi si ce te referi in legatura cu subiectul asta ca am 16 ani ca m-ai facut curios hai sa te vad ce ai de zis

| Anonim34231 a răspuns (pentru teo530):

Ti-am zis, mai creste 2-3 ani puta mica

| teo530 a răspuns (pentru Anonim34231):

Am deja destui ani pentru orice fel de conversatie si parca ti-am zis sa pleci cu tot cu fitele tale de tomberonist domnu 26 cm(facuti cu 2 tuburi de TitanGel)

| Anonim34231 a răspuns (pentru teo530):

laughing esti un copil amarat, hai, dispari