| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Este o fata pe care am intalnit-o in autobuz,era aglomerat asa ca i-am cedat locul,si de atunci imi zambeste,se uita atent la mine cand ma uit in alta parte si intoarce privirea cand ma uit in ochii ei, este o fata foarte draguta.Problema e ca are prieten nu e de mult cu ea, prietenul ei este cu 5 ani mai mare decat ea iar sunt cu 1 an mai mare decat ea.Voi ce credeti si ea ma place?

Răspuns Câştigător
| AlexxaX a răspuns:

Eu sunt fata. Fetele stiu ca nu mai exsista prea multi baieti draguti, mai ales in Romania. Pentrru ca i-ai cedat locul a fost un gest foare frumos, si ea stie asta. Chiar cred ca te place. Prieten cu 5 ani mai mare ca ea zici? Stai linistit, nu va rezista relatia.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce nu te bagi cu ea in seama? intreaba-o ce face,daca iti da id ei, sau nr ei... poate ca te place, altfel nu s-ar uita la tine nu? la fete le plac baietii amabilii si tu ai fost cu ea, deci nu cred ca nu ii place un pic de tine...

eu in locu tau, as vorbi cu ea, ce daca are preten, poate as avea sanse la ea.
incearca numa, nu sta ca esti barbat ce betesig

| asdfghjklqwertyuiopzxcvbnm a răspuns:

întreab-o.
n-ai de unde să știi dacă te vrea ca iubit sau amic.iar diferența de vârstă între ea și actualul său prieten nu este așa mare și tragică.

| XamUITATsaimiPUNnumeX a răspuns:

Buna! Pai mie mi se pare mare o diferenta de 5 ani. Daca te place o sa renunte la actualul pentru tinehappy Parerea mea. Mai ales ca tu esti cu un an mai mare decat eahappy ( Cum se naste dragostea asta laughing In autobuzsmug )

| NewDoctor a răspuns:

Incearca sa vb q eawinking

| RAdrian18 a răspuns:

Invito la un suc cumetre si vezi ce iese laughing)