| MihneaIsBack a întrebat:

Salut, TPU
Stiu ca e o intrebare ciudata, dar atunci cand ma masturbez (dau ****) sunt momente in care penisul atunci cand este in erectie este mult mai tare decat in alte momente.
Mentionez ca am 15 ani si nu am idee cum se face ca la un moment dat e tare ca piatra, si este alta placere sa te masturbezi, iar apoi este doar acea erectie simpla.
Asta ar fi prima chestie. Intrebarea e cum fac sa am mereu acea erectie de piatra, tare?

Apoi, mi se intampla ca dupa ce dadeam **** si ejaculam, dupa ce urinam sa ma usture timp de 1 ora. de ce? si cum pot evita?

Si apoi, eu am fetishuri pentru talpile fetelor, mai are vreunul dinrte voi?
Rog seriozitate, va multumesc.

2 răspunsuri:
| LexiEla a răspuns:

Eu cred ca e mai tare in functie de placerea creata. Cred ca e normal, nu ai nimic. Cat despre urinare, incearca sa mai astepti ceva timp dupa ce ejaculezi, e normal sa te usture imediat.

| Dezrobitu_Darius_2000 a răspuns:

Filmele porno fac minuni