| ElShaarawy a întrebat:

Salut.Eu am 11 ani (pe 12 noiembrie implinesc 12). Mie imi place de o fata care este mai mica decat mine 9, 10 luni, dar nu stiu daca ea ma place, incerc sa stau mai mult pe langa ea si nu prea o deranjeaza prezenta mea ...incerc sa fac cate un lucru cateodata. daca puteti sa imi dati niste sfaturi... Funda+Vot

Răspuns Câştigător
| Alice3939 a răspuns:

Vreau sa am ascultzi bine!
Sunt niste reguli de aur pentru a o atragewinking
1.Nu te rusina in fata ei...fi tare si arata ca esti dur
2.Fi mereu atent la ea cand vorbeste si acordai toata atentzia ta
3.Incearca mereu sa o ajutzi cand are nevoie
Cu astea trebuie ce vei descurca!
Un singur lucru ar mai fi ce ar trebui sa stii deja...Arata in privirea ta ca o placi si fa-o mereu sa se uite in ochii taiwinking:*
Bafta...pup...BX

8 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Salut la 11 ani ai chef de gagici? Vezi de școală mai întîi, lasă prostiile, ești mic pentru sex.

| DracusorImpielitat a răspuns:

Pai, in general, fetele vor "fructul interzis", ca sa zic asa. Deci, nu mai vorbi asa de mult cu ea si vorbeste cu alta fata, si asa o sa isi dea seama ca te place. Depinde si de ea, dar cred ca o sa se intample asa cum cred eu. SUCCES!

Răspuns utilizator avertizat
| asddsafdcfgt a răspuns:

Fetele, daca se indragostesc de un baiat incearca sa se dea pe langa el. Trebuie sa-i spui tu ce simti pentru ea. Nu fi timid si ai incredere in tine, nu da un sentiment de lasitate!

| Raul_9023 a răspuns:

Salut.Incerca sa comunici mai mult cu ea, sa vezi ce ii place sa faca, ce aveti in comun, invit-o la un suc... spune-i ca este frumoasa, si ca tie iti place de ea. Vezi si tu ce iese pe urma big grin. Bafta

| nushdastea a răspuns:

Buna! eu am 10 ani si sunt fata si imi place de un baiat dar lui de alta Adryanna dar. asta nu conteaza! In fine sa revin la subiect : sti ce trebuie sa faci? Nu normal ca nu sti. voi baietii! Trebuie sa ii spui ca o placi si ea iti va scpune daca te place sau nu ( asta e firesc! )

| miranda_6665 a răspuns:

Pai trebuie sai demonstrezi cat de mult o placi ba chiar sai faci o favoare nu stiu sa o ajuti cu ceva si la momentul dat trebuie sa-i spui ce simti pentru ea daca si ea te place o sa iti raspunda la fel daca nu asta e

| vlady11 a răspuns:

Eu am 12 si sunt de 2 saptamani cu una...eu ca sa o fac sa ma placa am vb cu ea prin bilete vreo 2 zile la scoala...i-am zis ca-mi place look-ul ei, ca e frumoasa, am laudat-o pentru un 10 si m-am dat putin la ea in pauze.la adevar sau provocare am sarutat-o.mi-a spus ca i-a placut si de atunci suntemwinking