| ElShaarawy a întrebat:

Salut.Eu am 11 ani (in noiembrie implinesc 12). Mie imi place de o fata care este putin mai mica decat mine 9, 10 luni, dar nu stiu daca ea ma place nu pot sa imi dau seama si de intrebat nu pot intreba pnt ca este usor de zis greu de facut. Poate stiti niste sfaturi... Funda, vot

Răspuns Câştigător
| DJViper a răspuns:

Eu cred ca te va place cum pe mine la varsta ta (acum am 21 de ani) cred ca iti dai seama daca te priveste mult si vorbseste cu tine, te tine de mana, rade la glumele tale si tot asa si veti trai fericiti pana la andci batraneti dar (sa fie frumoasa alfel ) Bafta! Funda?

4 răspunsuri:
| EuCuTine a răspuns:

Pai vezi cum se comporta cu tine poate iti da de inteles...comportate si tu mai frumos cu ea poate isi da ea seama si face ea primul pas thinking poti sa ii pui un bilet in banca si sa ii zici ca o placi etc dar nu te semna si vezi cum se comporta ea si la cine se gandeste big grin mult noroc. Ciussswinking

| Trufa_7676 a răspuns:

Poti sa incerci o relatie de prietenie si din anumite discutii sa o intrebi.din simpla curiozitate ce parere are despre tine si daca te-ar putea vedea ca pe un posibil iubit sau poti sa te joci cu ea adevar si provocare si s-o intrebi.

| DJViper a răspuns:

Ce coincidenta chiar asa este

| ElShaarawy explică:

A am uitat sa va zic ca cica, o fata ne-a zis ca avem venele la fel de la mana si o sa ne casatorim sau ca numele prietenului ei o sa inceapa cu G ( pe bine ma cheama Gabriel )