| nighteye a întrebat:

Eu am o mica problema si chiar nu o inteleg:de 2 luni nu mi-a venit ciclu. Este destul de ciudat si chiar nu mi s-a mai intamplat. Un contact sexual nici nu intra in discutie.
mersi tuturor celor care imi acorda atntie :*

Răspuns Câştigător
| Doηηa a răspuns:

Bună! Să știi că și eu m-am săturat de "fițele" ciclului meu menstrual,niciodată dar niciodată nu am avut menstruația regulată,stai liniștită, nu este nimic grav, decât o dereglare hormonală, poate ai ținut vreo cură de slăbire...
Poți da și un search "Google", oricum nu te îngrijora!

12 răspunsuri:
| Codruta a răspuns:

Buna! Sa nu iti faci griji. Probabil inca nu ti s-a reglat ciclul. Si eu prin primul an am stat 2 luni fara sa imi vina Sfatul meu e sa ii spui mamei tale ce s-a intamplat si sa o rogi sa te duca la ginecolog.

:*

| nighteye explică (pentru Codruta):

Mrs pentru ajutor.voi tine cont de sfatul tau si-i voi spune mamei
:* (^-^)||

| danutza91 a răspuns:

Atunci du-te la doctor nu sta poate ai racit

| antoantonia a răspuns:

O fi o dereglare hormonala. nu e nimic grav, da depinde de cand ti-a venit prima data.

| PinkPanter a răspuns:

Daca abia ti-a aparut inseamna ca se regleaza. Asta poate dura chiar si 2 ani.
Nu te speria asa a patit si o prietena. E normal!
O zi buna!

| Alexaaandraaa a răspuns:

Se reglează, e normal. Succes! puppy dog eyes

| mel24 a răspuns:

Nu este nimic pentru care ai putea sa te ingrijorezi, probabil ai vreo raceala puternica sau doar ti se regleaza menstruatia! in caz ca te simti rau consulta un medic ginecolog!

| monycutzza a răspuns:

Stai linistita, mi s-a intamplat si mie dar nu trebuie sa te panichezi, o sa.ti vina in curand

| Msadjsafsdgfdsfdss a răspuns:

Este doar o dereglare hormonala! Stai fara grija :*

| Cocolinooo87 a răspuns:

Du-te la ginecolog. Nu ai nimic de pierdut.

| smaraher a răspuns:

Pai daca ti-a venit acum, recent inseamna ca trebuie sa se regleze.Asta poate dura chiar si 1 an jumate 2:*

| Valeria_Vitalina_1999 a răspuns:

E destul de normal am avut si eu un caz asemanatorhappy