| anonim_4396 a întrebat:

Salut, eu cu prietena mea am facut asa zisul sex fals.Este probabil sa fi atins penisul de vagin pe chilot sau gol (nu mai stiu sigur), ambii suntem virgini. Este posibil ca ea sa fi ramas?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Prin astfel de simple atingeri si mai ales nu in mod direct ci cu chilotul interpus, posibilitatea instalarii unei sarcini este practic imposibila.Ar fi foarte important si util sa va informati pentru a sti modul prin care se produce procreerea.De asemenea nu ar strica sa aveti la indemana intotdeauna prezervativul deoarece s-ar putea sa va ia "valul" si sa ajungeti la necaz.De asemenea daca va hotarati sa practicati pettingul sau alte modalitati de a va excita incercati sa va "jucati" in afara perioadei fertile. Succes.

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Iata ca acum stiu ca exista si sex fals! Daca exista si asa ceva, inseamna ca poate exista si sarcina falsa, nu? Personal, atunci cand fac, fac sex real, dar poate ai amabilitatea sa ne inveti si pe noi cum se face sexul fals, si daca este bun la ceva. Ce noroc ca exista acest minunat site!

| Emilian65 a răspuns:

Daca era in perioada fertila si tu ai atins-o cu penisul cu sperma in zona vaginului, atunci este posibil sa fi ramas gravida.

| buburuza2007 a răspuns:

Nu,nu a ramas gravida poti sta linistit

| nouatigaraelectronica a răspuns:

Stiu ca ai intrat putin in panica dar nu ai nici un motiv. Probabilitatea este extrem de mica.