| Raluka2006 a întrebat:

Salut,
Eu în decembrie anul trecut am cunoscut un bărbat. prin intermediul câinilor noștrii.
El de atunci începea să îmi facă complimente și chestii din astea. După câteva luni a început să mă întrebe chestii de genul : Mă vrei pe mine ca gagic?, Ai gagic?
Deja devenise extrem de enervant.
El zugrăveste și mă tot întreba NU ȚI ZUGRĂVESTII CASA? Ca și cum el se auto invita acasă la mine.
În vara aceasta ai mei l-au chemat la zugravit că el are o firma și lucră extrem de bine și îl și cunoaște. Totul bine și frumos, vine la zugrăvit și eram și eu acasă,în preajma alor mei nu prea vorbea cu mine dar,ai mei trebuia să plece până nu știu unde.și am rămas eu cu el. Și când trebuia să trec pe lângă el mă tot atingea și mie nu îmi convenea și ii spuneam să înceteze,dar el tot mă atingea. El zugrăvea pe hol iar eu eram în living pe canapea și am închis ușa deoarece m-a enervat extrem de tare. Iar el a venit și mia deschis usa de la living și a spus sa o las asa. Și în timp ce zugrăvea eu stăteam pe telefon și îl vedeam că se tot uita la mine și îmi spunea "I love you baby! " și eu când l-am auzit ce zice am mers pe hol să ies afară din casa și el m-a lovit peste fund.
Aseară ma văzut în parc și vine și îmi spune "Ce faci, drăguto? " iar după s-a așezat lângă mine pe bancă și am povestit era totul ok. Iar la un moment dat ma întrebat cum se simte bunicul deoarece știa că este bolnav si eu i-am spus că a început să aibă halucinați că se mișcă tablourile prin casă și așa mai departe. Si i-am spus că de mai spune așa ceva bunicul meu mie frică să mai stau în casă laughing deoarece bunicii locuiesc cu noi în casă. Și el mi-a spus "Hai la mine, i-ati geanta și hai".

Nu știu ce să mai cred.mă place sau nu?
Scuzați că am scris atât dar eu sunt confuză.
Mulțumesc!

13 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

El este un obsedat cu ce drept pune mina el pe tine? Si te loveste peste fund, de ce nu ai vorbit cu mama ta, spune i cum se comportă acest om cu tine, tu ce varsta ai? El te vede doar ca pe un obiect sexual nimic mai mult.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Sunt două aspecte. Dacă te place, dacă te vrea.
Dar tu îl placi și îl vrei?
Dacă da, pentru cât timp el, pentru cât timp tu?
Pentru o noapte, pe un an, pe doi, pe zece?
Asta se clarifică, se negociază iar nu cu o pipăială pe coridor.
Așa scapi de confuzie.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Deci tu te intrebi daca te place? Pai da.
Dar asta este problema? Aparent comprtamentul lui... dupa parerea mea, este unul destul de enervant si cam lipsit de respect. Cine naiba da palme la fund fetelor pe care abia le cunoaste? Gandeste-te. Daca face asa cu tine face cu oricine.

Dar cum crezi tu, parerea mea este ca ar trebui sa ii zici clar sa te lase in pace.

O zi faina!

| Raluka2006 explică (pentru DoarBogdan):

Ne cunoaștem de aproape un an

| SilentRain a răspuns:

Te tratează ca o fata ușoare și tu crezi ca e iubire?
Ești bătuta în cap sau ai sub 16 ani
Un om care te iubește te și respecta, te invita în oraș și îți face complimente cu bun simț, nu îți pune mana la cur

| MPersephone a răspuns:

Tu vrei ca asa specimen sa te placa? Unde e demnitatea?

| Willis a răspuns:

Măi fato, normal că te place. El ți-o trage de câteva ori, apoi găsește pe alta. Acum dacă ție așa îți place, este treaba ta. Dar unu calumea nu ar face așa ceva. Altfel înseamnă că și ție îți place să fii tratată așa ca o fată de consum.
Ai cap și creier, mai gândește și tu...

| Stegman a răspuns:

Eu zica ca e obsedat. Ar trebuie sa fugi de el. Nu i mai da nas, povesteste i mamei sau tatalui tau. Ai grija mare ca poate fi extrem de periculos

| Ggpen a răspuns:

Eu cred ca vrea doar sa ti-o traga. Depinde de tine daca pui botu'

| andraadam a răspuns:

Cred ca sufera de satirism sau hipersexualitate, vrea sa te bage in pat atita tot, nu pare sa vrea ceva serios, pe mine ma dezgusta astfel de comportament, mi se pare nesimtit, cel mai bun lucru pe care l-ai putea face e sa o rupi de tot cu el ca doar va profita si dupa te lasa, dar e alegerea ta, sper sa faci decizia corecta.
Bafta!

| Raluka2006 explică:

Cu ce drept, mă faci pe mine curvă? Mă cunoști cumva?

| andraadam a răspuns (pentru Raluka2006):

Pentru ca e un nesimtit si jigneste fara motiv!

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Raluka2006):

Lasa l te cobori la mintea unui imbecil?