| KindKid17 a întrebat:

Eu ma intalanesc cu persoana iubita doar odata pe saptamana, si eu o plac. Ea nu este la scoala unde eu invat si nu ma place. ce sa fac ca sa ma pla ca?

P.S : ea se uita la mine de multe ori (chiar daca nu fac nimic), ma saluta cand ma vede (alte fete care ma stiu nu fac asta ), vorbeste, zambind uitandu-se la mine cu prietenele

Dar mentionez ca ea nu-mi da like la pozele de pe facebook si cand o intreb "cf"' ea nu-mi raspunde

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o poţi forţa să te placă, şi nici să îţi dea like pe facebook laughing

Tot ce poţi să faci, ca ea să te placă, este să te comporţi frumos cu ea, să intri în vorbă, să o întrebi cum se simte, şi dacă nu îţi răspunde pe facebook, întreab-o în real când vă întâlniţi.

1 răspuns:
| U2NRutgQi2000 a răspuns:

Stii de obicei fetele asteapta ca baieti sa faca primul pas si daca zambeste cand te vede inseamna ca o faci sa se simta bine si te sfatuesc sa ii spui ca iti place de ea si vei vedea tu mai departe