| KindKid17 a întrebat:

Eu ma intalanesc cu fata pe care o iubesc doar odata pe saptamana,si eu o plac. Ea nu este la scoala unde eu invat si nu ma place. Ce sa fac ca sa ma placa

P.S : ea se uita la mine de multe ori (chiar daca nu fac nimic),ma saluta cand ma vede (alte fete care ma stiu nu fac asta ), uitandu-se la mine, vorbeste cu prietenele ei si atunci rade. Asta ar insemna ca i-ar placea de mine, dar cand vine un baiat (acelasi) ea sta numai pe langa el, se duce dupa el,deschide multe conversatii cu el, si doar lui ii da sa se joace pe telefonsad
Ce sa fac si ce inseamna asta?
DAU FUNDA PENTRU CEL MAI BUN RASPUNS!
FUNDA!

5 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Ai sperante, daca nu-i iese pasenta cu ala, poate urmezi tu. Sau poate ii vreun var de-a ei?

| Zenithf a răspuns:

Oricum, mai bine ar fi sa-ti vezi de ale tale, vezi cum reactioneaza daca incepi sa fii indiferent?

| alexa3000 a răspuns:

Chestia e ca ori ii place de tine si ii e jena sa ti-o zica ori te foloseste!winking Vorbeste si tu mai mult cu ea... adc daca sta pe langa toti baietii inseamna ca e o profitoare... parerea mea!

| KindKid17 explică (pentru alexa3000):

EA nu sta pe langa toti! nu este genul asta de fata, doar atunci cand nu vine un baiat (adica acelasi )ca, atunci cand vine se baga cu el in seama vb cu el ..etc

| alexa3000 a răspuns (pentru KindKid17):

Pai poate ii face mai multa placere sa stea pe langa el... dar ca s-o cuceresti stai si tu mai mult pe langa ea, vorbeste cu ea mult, cunoaste-o, plimbate cu ea, etc etc asa o sa o cuceresti daca vede ca iti dai putin interesul!winking