| KindKid17 a întrebat:

Ce inseamna daca o fata se uita la mine de multe ori (chiar daca nu fac nimic),ma saluta cand ma vede (alte fete care ma stiu, nu fac asta ), vorbeste zambind,uitandu-se la mine cu prietenele ei si cand sunt prei preajma ei, ma baga in seama mai mult decat pe alti baieti.

Ce sa fac si ce inseamna asta?

DAU FUNDA PENTRU CEL MAI BUN RASPUNS!

Răspuns Câştigător
| dragostealove2013 a răspuns:

Asta iti da un semn ca o inceput sa ii placa de tine. Nu degeaba se uita dupa tine si iti vorbeste zambind. de iubit nu te poate iubi chiar din primele clipe dar de placut ar fi 90% sigur ca ar putea sa te placa odata ce se uita dupa tine, iti vorbeste cu zambetul pe buze. " Dar daca e o fata cu fite, figuri si altele sa inteleg ca cauta p***a dar daca e fata "cuminte" nimic de zis asta depinde cum se uita, cum se comporta cu tine cand vorbesti cu ea... etc " sper ca te-am ajutat :*

3 răspunsuri:
| яоxs a răspuns:

Wow, wow, wow
Te place. Ce poate să însemne?!

| sayWhaaat a răspuns:

Inseamna ca i-ai atras atentia. Un barbat adevarat ar profita de asta si ar incerca sa se dea la ea, desi succesul nu e garantat, mai conteaza si abordarea, dar evident ai sanse mai mari ca alti baieti.
Asa ca, baga-te, bineinteles, daca iti place de ea.

| unknøwn a răspuns:

Dacă-i prima fată ..nu faci nimic.
Stai şi o pierzi că eşti prea prost să faci ceva.
După aia o să te înveţi minte şi a doua oară o să ştii ce-o să faci. happy
Ori asta...ori îţi exprimi clar intenţiile. Da oricum n-o să dureze mult, că tot nu ştii ce să faci, n-ai experienţă anterioară, n-o să ţină.
Baftă!