| Sisjjssjjsjs a întrebat:

Salut. Eu și iubitul meu de multe ori facem glume de tot felul, însă azi mi-a trimis un clip cu o fată într-o ipostază provocatoare și a făcut o glumă despre cât de mult este atras de ea. Este pentru prima dată când am luat o glumă atât de în serios, de multe ori îmi spune că sunt frumoasă și tot pachetul însă acum ajung să cred că nu a fost sincer niciodată. Parcă mi-am pierdut toată atracția față de el. Nu știu ce să simt sau ce să cred. Exagerez? (Țin să menționez că nu sunt super model dar nici hidoasă)

7 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Exagerezi, da.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai stai de vorba cu el si zii cat de mult te a deranjat gluma... poate chiar a fost doar o gluma proasta.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i raspunde la provocare, dar trimite-i si tu o poza cu un barbat sarmant, la bustul gol, cu aceeasi remarca:
"... si eu sunt foarte atrasa de acest tip fermecator..."

https://as2.ftcdn.net/......XovGqY.jpg

Hai sa vedem ce reactie are el, odata ce-i platesti cu acelasi gen de gluma!

| ywar a răspuns:

Da-i jet. E atras de alta...Paaa!
Sunteti tineri, cruzi si fara minte. Greu gasesti pe cineva cu minte matura care sa inteleaga ca viata ni este numai despre fu-fu. Mesaj scurt: "mi-a parut bine, cauta-ma peste un mileniu" si altul. Viata este scurta si extrem de dura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era doar o gluma că să-ți testeze reacția, stay chill.hee hee

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns:

Tot pachetul? Ce "frumos" te consideră și te vede în ochi lui tot pachetul... Ești prosta rău de tot dacă accepți sa fi considerată așa.

Vadă ca pe alți nu-i deranjează sa fie numiți pachete sau obișnuit sa fie obiecte...

Nu accept sa fi cârpă la nimeni și nici numita sau văzută ca pe un pachet tacâm sau obiect treaba ta boss.

| Zeulfemeilor6969 a răspuns:

Iti faci cam prea multe griji