| Ionică a întrebat:

Exista o femeie sa ceara in casatorie pe iubitul ei? Multumesc!

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Păi dacă el încă doarme, trece ea la atac să fie sigură că nu-l pierde.
Pa, pa.

lolita
| lolita a răspuns:

Ridic mana, eu l-am cerut in casatorie pe el. intotdeauna ma fost "acuzata" ca sunt mai mult baiat decat fata. laughing

| madalicious a răspuns:

Sigur ca exista! Sora mea l-a cerut in casatorie pe cumnatul meu. E tare mandra, si acum sunt casatoriti civil, anul asta se vor casatori religios; x.

| Ela_PuRpLe a răspuns:

Da, exista insa eu nu as face asa ceva.
Daca un barbat iubeste cu adevarat o femeie atunci el o va cere in casatorie.

| 16.laura.16 a răspuns:

Exista cum sa nu. Dar nu in cadrul emisiunilor regizate. Uite exemplul lui Pink!

| zuzulici a răspuns:

De ce sa strici farmecul de a fi ceruta tu in casatorie... parerea mea este ca nu ii un gest frumos, asteapta sa fii u ceruta sa simta el asta nu eu cere tutongue parerea mea

| Razvy197 a răspuns:

Da. Uitata-te si tu pe Kanal la Casatoreste-te cu mine si ai sa vezi multe femei care isi cer in casatorie barbati happywinking

| meflorina a răspuns:

Da! o femeie care stie ce vrea

| Symona a răspuns:

Da! Este un lucru dragut sa faci astfel de lucru happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bahmuteanca l-a cerut pe Prigoana de la mama acestuia