| Chimilica a întrebat:

Salut fetelor. Ajutati-ma va rog.
Astazi am fost cu fostul baiat pe care il placeam. O poveste lunga.
Nu am vrut sa-l sarut, l-am refuzat de n ori.
Mi-a bagat mana la... de n ori si ma enervat.
Dar totusi spune ca vrea sa o facem si ca tine la mine.
Chiar nu ma intereseaza! Ma simt prost asa cand ma gandesc ca nu l-am lasat pe x sa ma atinga asa si l-am lasat pe el.
Si acum o sa zica ca nu stiu nici sa sarut. Da daca nu-l mai plac ce? Nu sunt obligata! Sfaturi, funda + vot.

Răspuns Câştigător
| katy a răspuns:

Nu trebuia sa-l lasi.trebuia sa te ridici si sa pleci. daca viitoare nu il mai lasa sa te atinga si ar fi indicat sa rupi legatura cu el

4 răspunsuri:
| Aliutza a răspuns:

Cum adica ti-a bagat mana? Pai tu unde erai cand a facut asta? De ce nu l`ai oprit, daca nu-l mai placi? Sigur ca nu esti obligata sa faci nimic cu el.
Daca se mai leaga de tine, vorbeste clar cu el, spune`i ca nu te mai intereseaza, ca nu-l mai placi ca inainte si ca puteti fi doar prieteni, daca vrea. Daca dupa aceasta discutie inca se mai leaga de tine, vorbeste cu parintii tai sau cu un profesor/o profesoara de care te simti mai apropiata. Succes!

| Азбука a răspuns:

La naiba-n puii mei! n-ai vrut sa te lasi sarutata, dar il lasasi sa-ti bage mana la fofo de n ori laughing
Si daca nu-l mai placi, ce?!? important e ca ti-a placut... faza cu manabatting eyelashes

| gigiro a răspuns:

Fetito,ti-ai pierdut sambata de pomana. Mai bine ramaneai acasa si faceai ceva util.decat sa te stresezi atata.Asa crezi tu ca arata dragostea sau o relatie frumoasa dintre un baiat si o fata, cu asemenea manifestari? Eu m-as jena sa adresez asfel de intrebari.

| Chimilica explică:

Gigro, apreciez raspunsul tau.
Multumesc.